ALIŞVERİŞ SEPETİNİZ (BOŞ) HESAP YÖNETİMİ
Merhaba, üye girişi yapmak için tıklayın.

Hakkımızda

2000 yılında kurulan Akon Elektronik Mühendislik, uydu ( SMATV ), Kablo TV ( CATV ), Terrestrial anten ( MATV ), Kamera (CCTV ) ve Fiber Optik Dagıtım sistemleri, Yangın Algılama, Kartlı Geçiş ve Hemşire Çağrı Sistemleri üzerine faaliyet göstermektedir. Üretim, tasarım ve uygulama %100 yerli ve ileri teknoloji kullanılarak yapılmaktadır.
Akon Elektronik Mühendislik; ürün kalitesi, üretim, satış, montaj ve sonrası hizmetleri ile müşteri memnuniyetini kendisine ilke edinmiştir. Firmamız kuruluşundan bu yana, Türkiye ve dünyanın lider firmalarıyla yaptığı anlaşmalarda gücüne güç katarak hayatına devam etmektedir.
Akon Elektronik Mühendislik; kalite ve müşteri memnuniyeti demektir.

Misyon

Gelecek için amacımız, hayallerimiz ve yol haritamız.
Ürün yelpazemizde üretici kimliğimizle çalışmak, rekabet gücümüzü arttırmak ve iş ortaklarımızın tüm Zayıf Akım Teknolojileri ürün ve servis ihtiyaçlarını, onlara en iyi lojistik hizmetini vererek karşılayan ana tedarik merkezi olmak. İş ortaklarımızın memnuniyetini sağlamak için beklentilerini iyi anlamak ve oluşan ihtiyaçları katma değer yaratacak bir hizmet anlayışı ile gerçekleştirirken, çalışanlarımızın güven ve memnuniyet duyabilecekleri bir çalışma ortamı sunmak ve bu doğrultuda, çalışma verimliliğimizi ölçmek ve sürekli iyileştirmek.

Vizyon

Akon Elektronik; üretim ve Ar-Ge yapan ideal teknolojik çözümleri müşterilerine göre tasarlayan ve sunan firmadır.
Zayıf Akım Teknolojileri kulvarında, Dünyada ve ülkemizdeki tüm iş ortaklarımızın, müşterilerinin ihtiyaçlarına uygun olan teknoloji ürünlerinin ve hizmetlerinin üreticisi &sağlayıcısı olmak ve pazarda lider Zayıf Akım Teknolojileri firması olarak faaliyetlerine devam etmektir. Akon Elektronik; bir dünya markası yapma hedefinde kararlı adımlarla ilerlerken bu yolculukta Zayıf Akım Teknolojileri alanlarında hacimli ve katma değerli iş modelimiz yanı sıra konularında keşif, teklif, üretim, montaj ve satış sonrası hizmetleriyle kişiye özel hizmet üretmek.